DaraPlus Mağaza Otomasyonu

Anasayfa / DaraPlus Mağaza Otomasyonu
Mağaza Market Otomasyon Sistemleri DaraPlus Procom Teknoloji Bilgisayar

DARAPLUS MARKET SATIŞ YAZILIMI


Dara Yazılımın geniş parametrik yapısı sayesinde , firmanızın gereksinim duyduğu çalışma şekillerini ve raporlama kriterlerini parametrelerle tarif edebilirsiniz. Böylelikle yazılımın firmanızdaki eğitim ve uyarlama sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirerek kısa sürede maksimum verimi elde edebilirsiniz.


Mağazanızdaki tüm kasaları parametrelerle tanımlayabilir ve kasalara göre satış raporları alabilirsiniz. ( Nakit, Dolar, Euro, Kredi Kartı vb. )Mağazanızdaki tüm kasiyerleri tanımlayabilir ve onlara özel şifreler verebilirsiniz. Kasiyerlerinize belirli oranda iskonto yapabilme, iptal yapabilme gibi yetkiler vererek, mağazanızdaki alışverişlerin daha güvenli yapılmasını sağlayabilirsiniz.


Mağazanızdaki satış elemanlarının performanslarını değerlendirmek için her bir satıcıya ayrı kod açabilir ve satışın hangi satıcı tarafından gerçekleştirildiğini kaydedebilirsiniz. Böylelikle mağazanızda satış temsilcileri için prim sistemi oluşturabilirsiniz. Ayrıca satıcıların günlük, haftalık, aylık, yıllık veya istediğiniz tarih aralıklarına göre çalışmalarını takip edebilir performans raporlarını alabilirsiniz.Müşterilerinizi sisteme tanıtabilir ve müşterilerinize özel indirimler sağlayabilirsiniz. Böylelikle mağazanızdaki satış işlemlerini çok daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Satış anında müşterinizin resmini görüntüleyebilir, aynı zamanda müşterinizin ekstre bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede aynı ekran üzerinde birden fazla bilgiyi görebilirsiniz.


ZİNCİR MAĞAZA YÖNETİMİ


DaraPlus Yazılım ile zincir mağazalarınızda ister online ister offline çalışma sistemi ile merkeze bağlı olarak çalışabilir, verilerinizi merkeze gönderebilirsiniz.


 • Merkezden açılan ürünler anlık olarak tüm şubelerde görünür.
 • Şubelerden yapılan satışlar merkeze gönderilir, merkezden bütün şubelerin takibi yapılabilir.
 • Merkezden şubelere kesilen faturaları şubelerden otomotik içeri alma.
 • Şubelerin stok envanter durumu takip edilebilir.
 • Mobil takip ile istediğiniz yerden şubelerinizin takibini yapabilirsiniz.
Yazarkasa Entegrasyonu Sistemleri DaraPlus Procom Teknoloji Bilgisayar

YAZARKASA ENTEGRASYONU :

DaraPlus Yazılım yeni nesil ÖKC yazarkasalar ile entegre çalışır. programdan yaptığınız Nakit veya Kredi Kartı satışları yazarkasadan resmi fiş olarak çıkar.

KASA ve GİDER TAKİBİ :

DaraPlus Yazılım ile günlük giderlerinizin çıkışını yapabilir, rapor alırken tahsilatlarla beraber masraflarınızıda görebilirsiniz.

ONLİNE TERAZİ ve BARKODLU TERAZİ ENTEGRASYONU :

DaraPlus Yazılım ile online çalışan teraziler (Cass – Tem vb) ile ürünü teraziye koyduğunuzda ekrandan anlık olarak ekrana gramajı gelir, hangi ürün olduğunu seçtiğinizde ise gramajı ile beraber satış ekranına aktarılır.

Yazarkasa Entegrasyonu Sistemleri DaraPlus Procom Teknoloji Bilgisayar


Barkodlu terazilerde ise bütün ürünleriniz DaraPlus programından açıldıktan sonra ethernet bağlantısı ile terazilere plu gönderilir. Barkodlu teraziden ürünü seçip yazılan barkod programdan okutulduğunda, ürün gramajı ve fiyatıyla birlikte satış ekranına gelir.


Bizerba akıllı terazi entegrasyonu ile teraziye ürün gönderebilir, teraziden çıkan fişte bulunan QR barkodu programa okuttuğunuzda fişteki bütün ürünleri satış ekranına aktarabilir veya girilen fişleri programdan anlık olarak görüp satış ekranına aktarabilirsiniz.

MOBİL TAKİP :

DaraPlus mobil takip sistemi ile istediğiniz yerden telefon veya bilgisayar üzerinden tüm şubelerinizin satışını, tahsilatını görebilirsiniz.

Paket Takip Sistemleri DaraPlus Procom Teknoloji Bilgisayar

KASİYER TAKİBİ :

DaraPlus Yazılım ile kasiyerlerinizin takibini yapabilir, hangi üründen ne kadar sattığını, ne kadar tahsilat yaptığını görebilirsiniz.

PAKET TAKİBİ :

DaraPlus Paket takip sistemi ile arayan numaraları isim ve adresleriyle beraber kaydedebilir, bir dahaki aramalarında yeniden adres bilgili almak zorunda kalmazsınız. Kaydettiğiniz numaraları dışarı excel formatında alabilir ve sms ile bilgilendirme yapabilirsiniz

KARMA KOLİ :

Farklı ürünlerden oluşan karma kolinize tek bir barkod tanımlayabilir. Kolinin satışı yapıldığında içindeki bütün ürünleriniz stoktan düşüşünü gerçekleştirebilirsiniz.


DİĞER ÖZELLİKLERİMİZ


 • Farklı Satış Fiyatı Tanımlayabilme (Nakit ve Kartlı)
 • Satış Bekletme Özelliği
 • Sınırsız Kullanıcı(1 PC), Sınırsız Stok, Sınırsız Cari
 • Kullanıcıya Yetki Verme, Uzaktan Kasiyer Takibi
 • İçerdiği Modüller: Stok, Cari, Fatura, Kasa, Raporlar, Sayım, Yazarkasa, Web
 • Barkod Basabilme, Yazarkasa Bağlayabilme, Fiş Yazıcı, Müşteri Göstergesi, El Terminali Bağlayabilme
 • Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma
 • Müşteri ve satıcı kaydı oluşturabilme
 • Stoklar için depo sayımı ve takibi
 • Kar zarar analizi yapabilme
 • Ana işletme dışında tüm bayileri takip edebilme
 • Gün sonu kar-zar durumu
 • Anlık satışları takip edebilme
 • Akıllı telefonlardan satışların takibini yapabilme
 • Kasa nakit akışını görebilme